۰
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴
با پیگیری رسانه‌ای انجام شد؛

معابر شهر گلمورتی ترمیم شد

شهردار گلمورتی گفت: چاله های معابر و خیابان های مرکز شهرستان دلگان ترمیم و لکه گیری شد.
معابر شهر گلمورتی ترمیم شد
به گزارش صدای بلوچ، گزارشی با عنوان « چاله خیابان ها موجب رونق دکان جلوبندی سازی ها شده است/ شهردار گلمورتی: تا پایان هفته معابر ترمیم می شوند» در خصوص وضعیت نامناسب خیابان ها و معابر مرکز شهرستان دلگان در این پایگاه خبری منتشر شد.

بامری یکی از اهالی این منطقه در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: چاله ها، دست اندازه‌های بزرگ و نامتعارف و همچنین نبود آسفالت یکدست، هم موجب خسارت به خودروها شده و هم اینکه چهره شهر را زشت و نازیبا کرده است.

این شهروند تصریح کرد: وجود این چاله ها باعث شده که هم از عمر خودروها کاسته شود و هم اینکه در مدت کوتاهی خودرو را جهت تعمیر جلوبندی به تعمیرگاه ها ببریم و با توجه به شرایط بد اقتصادی ، این امر میسر نیست.

وی ادامه داد: از مسئولان و شهردار گلمورتی عاجزانه تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل خیابان ها و معابر مرکز شهرستان دلگان اقدام کنند.
 
پس از پیگیری خبرنگار این پایگاه خبری، شهردار گلمورتی رفع و لکه گیری آسفالت معابر و خیابان ها را در اولویت کاری خود قرار داد.

حمیده عبداللهی سرپرست شهرداری گلمورتی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: اغلب چاله های معابر و خیابان های مرکز شهرستان دلگان برای انتقال لوله گاز بوده است.

وی با اشاره به اینکه راننده لودر این شهرداری به کرونا مبتلا شده و تا پایان قرنطینه امکان حضور در محل کار حضور نداشته است، ادامه داد؛ پس از پایان دوره قرنطینه وی، چاله چوله های معابر و خیابان های شهر گلمورتی ترمیم شده است.

عبداللهی خاطرنشان کرد: لكه گيري خيابان هاي شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در اولويت برنامه هاي كاري شهرداري است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 1644
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما