۰
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
امام جمعه دلگان:

نقش دانش آموزان در دوران دفاع مقدس موثر بوده است/حضور مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار باشکوه خواهد بود

امام جمعه شهرستان دلگان گفت: حضور مردم کشورمان در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار باشکوه خواهد بود.
نقش دانش آموزان در دوران دفاع مقدس موثر بوده است/حضور مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار باشکوه خواهد بود
به گزارش صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی، گفت: دانش آموزان چه‌در پیروزی انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس نقش اساسی، مهم و موثری داشته اند.

امام جمعه شهرستان دلگان ادامه داد: دانش آموزان با حضور در جبهه های حق علیه باطل و ایثارگری خود موجب پیروزی جبهه حق در مقابل جبهه باطل که رژیم بعث عراق و حامیانش بودند، شدند.

وی در ادامه به ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار اشاره کرد و افزود: به رغم همه تلاش‌های دشمنان، حضور مردم هر سال نسبت به سال قبل پررنگ‌تر می‌شود که این امر سبب خنثی‌شدن فتنه‌ها و توطئه‌های بدخواهان نظام می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری عنوان کرد: حضور مردم کشورمان در تمامی عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی موثر بوده ، قطعا حضور مردم در راهپیمایی روز ۱۳ آبان باشکوه خواهد بود.

وی گفت: بار دیگر مردم همیشه در  صحنه جمهوری اسلامی ایران با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان، دشمنان را در دست‌یابی به اهداف خود ناکام می‌گذارند.

امام جمعه دلگان خاطرنشان کرد: علت نامگذاری این روز به نام دانش آموز، کشتار جمعی از دانش‌آموزان است که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی در صبح روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در محوطه دانشگاه تهران جمع شده بودند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 620
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما