۰
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:

انقلاب اسلامی در دنیا یک گفتمان جدید بود/ وحدت میان مسلمانان یکی از یادگارهای ارزشمند امام خمینی (ره) است

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت:وحدت و همبستگی میان مسلمانان یکی از یادگارهای ارزشمند امام خمینی (ره) است.
مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره)،بیان کرد: ایشان با پیروزی انقلاب معادلات دنیا را بهم ریخت به طوری که تا قبل از آن ابرقدرت ها دنیا را به دو قسمت شرق و غرب تقسیم کرده بودند اما بنیان گذار انقلاب اسلامی با این عمل خود گفتمان جدیدی را به وجود آورد.
 
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) وابسته به هیچ قدرت نظامی نبود و فقط با مدد الهی و همراهی مردم به پیروزی رسید.
 
وی عنوان کرد: مستکبران که با پیروزی انقلاب اسلامی احساس خطر میکردند، با فتنه گری و ایجاد جنگ درصدد جلوگیری از پیشرفت گفتمان انقلاب اسلامی بودند.
 
مولوی مقدسیان افزود: اما در این سال ها نه تنها به هدف خود نرسیدند بلکه مسلمانان در سال های اخیر پس از پیروزی انقلاب حرکت های بزرگی مانند بیداری اسلامی را رقم زده اند.
 
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان اضافه کرد: وحدت و همبستگی بین مسلمانان یکی از دستاوردهای بزرگ و اساسی و همچنین یکی از یادگارهای ارزشمند بنیان گذار انقلاب اسلامی است.
 
وی ادامه داد:مقام معظم رهبری خلف صالح بنیان گذار انقلاب اسلامی است که برنامه ها و اهداف امام خمینی (ره) را به خوبی انجام می دهد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 347
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما