۰
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹

محله احمدآباد راسک شهرستان سرباز اینترنت تلفن همراه ندارد/مخابرات: تجهیزات دکل اینترنت نصب خواهد شد

عدم برقراری اینترنت در محله احمدآباد راسک شهرستان باعث اظهار گلایه اهالی این منطقه شده است.
محله احمدآباد راسک شهرستان سرباز اینترنت تلفن همراه ندارد/مخابرات: تجهیزات دکل اینترنت نصب خواهد شد
به گزارش صدای بلوچ،در دنيايي كه اكثر فعاليت‌ها بر بستر اينترنت انجام مي‌شود، نبود اينترنت در محله ای از مركز يک شهرستان به معني مختل شدن تمام فعاليت‌هايي است كه بستر انجام آن فضاي مجازي و اينترنت بوده و قطع آن افراد را با مشكلات عديده‌اي مواجه مي‌كند.
یکی از اهالی محله احمدآباد راسک شهرستان سرباز در گفتگو با خبرنگار ما از آنتن نداشتن تلفن همراه و نبود اینترنت در خبر داد و گلایه مند بود.
وی اظهار کرد: دریافت اینترنت تلفن همراه در این محله با مشکلات زیادی همراه است به حدی که زندگی جوانان را که با اینترنت سروکار داشته تحت تاثیر قرار داده است.
اربابی ادامه داد: مسئولان برای رفع این مشکل هم گفته اند دکل و تجهیزات می آورند اما تاکنون خبری نشده است.
وی خاطرنشان کرد:انتظار می‌رود، مخابرات استان شهرستان سرباز و سیستان و بلوچستان برای رفع این مشکلات چاره‌اندیشی اساسی کند و این مشکل را به سرعت حل کند.
گرگیچ یکی دیگر از اهالی این منطقه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دشوارتر از تحمل قطع خدمات اينترنت تلفن همراه، پاسخگويي‌هاي نه‌چندان صحيح به مخاطباني است كه اخلال در ارائه خدمات آنان را به فكر چاره‌جويي مي‌اندازد.
رجبی پیمانکار شرکت مخابرات شهرستان سرباز در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ اظهار کرد: راه اندازی و نصب دکل برای برقراری اینترنت در دستور کار شرکت مخابرات قرار گرفته است.
وی ادامه داد: ظرف چند روز آینده دکل اینترنت محله احمدآباد شهر راسک، نصب خواهد شد.
علی ای حال در قرنی که به قرن ارتباطات مشهور است و مسئولان اینترنت دار شدن روستاها را از افتخارات خود دانسته و همه جا از آن یاد می‌کنند بهتر است که به این‌گونه مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و عدم برقراری اینترنت در این مناطق که جز شهر هم هستند، توجه بیشتری شود.
شهرستان سرباز در ۵۰۰ کیلومتری جنوب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
انتهای پیام/راضیه رحیمی
کد مطلب: 239
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما