۰
دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷

قطعی دو ماهه خطوط تلفن اهالی شرق شهرستان دلگان/ مسئولان مخابرات استان: دکل تا پایان هفته راه اندازی می شود

خطوط تلفن هفت هزار نفر از اهالی شرق شهرستان دلگان از دو ماه قبل تاکنون قطع شده است.
قطعی دو ماهه خطوط تلفن اهالی شرق شهرستان دلگان/ مسئولان مخابرات استان: دکل تا پایان هفته راه اندازی می شود
به گزارش صدای بلوچ، خطوط تلفن همراه بیش از هفت هزار نفر از اهالی شرق شهرستان دلگان از دوم اردیبهشت ماه امسال به دلیل سقوط دکل مخابراتی روستای شهرک الزهرا قطع شده است.

محمد عبداللهی از اهالی این روستا در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: از دو ماه قبل که دکل مخابراتی منطقه ما سقوط کرده، برقراری ارتباط هم با مشکلاتی همراه بوده است.

وی ادامه داد: برای برقراری ارتباط تلفن همراه مجبور هستیم که مسیر 120 کیلومتری تا گلمورتی مرکز شهرستان دلگان را طی کنیم.

عبداللهی عنوان کرد: نه تنها با سقوط این دکل مخابراتی، ارتباط تلفنی روستای ما قطع شده بلکه ارتباط تلفنی هفت هزار نفر از اهالی شرق شهرستان دلگان قطع شده است.

وی افزود: از مسئولان شهرستان دلگان و مسئولان مخابرات استان سیستان و بلوچستان تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل اقدام کنند.

 مجتبی شجاعی، فرماندار شهرستان دلگان 12 خرداد امسال در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون  گفته بود: مکاتبات متعددی با مخابرات انجام داده ایم و مسولان امر قول مساعد برای رفع مشکل داده بودند ولی متاسفانه تاکنون اقدام موثری در این خصوص صورت نگرفته است.

بلوچ زهی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مخابرات استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما در این خصوص بیان کرد: دکل مخابراتی (مربوط به همراه اول) روستای شهرک الزهرا چاهشور شهرستان دلگان از دوم اردیبهشت ماه امسال به دلیل طوفان سقوط کرده است.

وی افزود: از همان ابتدا پیگیری ها برای رفع مشکل اهالی این منطقه در دستور کار قرار گرفته و کار حفاری و بتن ریزی دکل انجام شده و تا دوشنبه سوم تیرماه کار نصب دکل انجام و تا پایان هفته راه اندازی خواهد شد.

علی ای حال باید دید که وعده مسئولان مخابرات استان سیستان و بلوچستان برای رفع این مشکل دو ماهه برطرف خواهد شد و یا نه می شود مثل صدها وعده دیگر این دولت که برخی از آنها هرگز عملی نشده است.

شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 373
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما