۰
يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶
فرماندار دلگان بیان کرد؛

قطعی ۷۲ ساعته خطوط تلفن همراه و ثابت بخش جلگه چاه هاشم دلگان/با هر بار بارش باران ارتباطات این مناطق قطع می شود

فرماندار دلگان گفت: خطوط تلفن همراه و ثابت بخش جلگه چاه هاشم این شهرستان از ۷۲ ساعت قبل تاکنون قطع است.
قطعی ۷۲ ساعته خطوط تلفن همراه و ثابت بخش جلگه چاه هاشم دلگان/با هر بار بارش باران ارتباطات این مناطق قطع می شود
مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به قطعی ۲۱ ساعته کلیه خطوط تلفن همراه و ثابت در شهرستان دلگان، بیان کرد: قطعی فیبر نوری در مسیر شهرستان ایرانشهر به شهرستان بمپور، دلیل قطعی خطوط ارتباطی در شهرستان دلگان بوده است.

فرماندار دلگان افزود: سیلاب های اخیر فیبر نوری که در مسیر رودخانه های شهرستان ایرانشهر و بمپور قرار دارد، را قطع کرده است.

این مسئول بیان کرد: شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات، تنها یک اکیپ فنی و خدمات رسان در شهرستان ایرانشهر (که دلگان و بمپور زیرمجموعه آن هستند) دارد و این خود موجب کندی خدمات دهی در این مناطق شده است.

وی در ادامه گفت: همچنین خطوط تلفن همراه و ثابت بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان از ۷۲ ساعت قبل تاکنون قطع شده و تاکنون اقدامی برای رفع این معضل نشده است.

فرماندار شهرستان دلگان ادامه داد: با هر بار بارش باران فیبر نوری به بخش جلگه چاه هاشم دلگان که از محور شهرستان فنوج است، قطع می شود.

شجاعی خاطرنشان کرد: قطعی ارتباطات در بخش جلگه چاه هاشم و بخش مرکزی شهرستان دلگان موجب بروز مشکلات بسیاری زیاده شده است که انتظار است مسئولان شرکت مخابرات استان سیستان و بلوچستان نسبت به رفع آن اقدام کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 574
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما