۰
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
فرماندار دلگان:

بنیان گذار انقلاب اسلامی حامی تمام مستضعفان دنیا بود/ آثار امام خمینی (ره) در اختیار نسل جوان قرار گیرد

فرماندار دلگان گفت:آثار امام خمینی (ره) در اختیار نسل جوان و نوجوان قرار گیرد.
بنیان گذار انقلاب اسلامی حامی تمام مستضعفان دنیا بود/ آثار امام خمینی (ره) در اختیار نسل جوان قرار گیرد
مجتبی شجاعی در حاشیه مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی در شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد:نگرش حضرت امام مختص جامع ایران و جامع تشیع و یا تسنن نبود، بلکه ایشان حامی تمام مستضعفان بوده است.
 
فرماندار دلگان ادامه داد: روز قدس یکی از دستاوردهای و یادگارهای امام برای جهان اسلام بوده است،این تنها یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی به رهبری امام بود.
 
وی عنوان کرد: امام خمینی (ره) با تکیه بر مردم و ایمان به خدا و بدون نیروی نظامی توانست انقلاب را به پیروزی برساند، ایشان جلوی بسیاری از انحرافات را گرفت.
 
وی افزود: بیداری اسلامی یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب اسلامی و بنیان گذار آن بوده است، انقلاب موجب شد که مسلمانان در انزوا بودند، به صحنه آمده و از انزوا خارج شوند.
 
شجاعی عنوان کرد: شخصیت امام خمینی (ره)باعث شد که ملیت و باورهای دینی ما تقویت شود و نشانه بارز آن حضور گسترده اقشار مختلف مردم در جبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس بود.
 
فرماندار شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: آثار و نوشته های حضرت امام خمینی (ره) در اختیار نوجوانان و جوانان گذاشته شود تا این نسل ها با شخصیت برجسته ایشان به خوبی آشنا شوند.
 
انتهای پیام
کد مطلب: 346
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما