۰
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶

تعطیلی خودسرانه نانوایی های سطح شهر گلمورتی/رئیس اداره صنعت و معدن دلگان: جریمه نانوایی های متخلف

رئیس اداره صنعت و معدن دلگان گفت: نانوایی های سطح شهر گلمورتی که روزهای پنج شنبه و جمعه هفته قبل به صورت خود سرانه خبازی خود را تعطیل کرده اند، جریمه می شوند.
به گزارش صدای بلوچ، جمعه هفته قبل همه نانوایی های سطح شهر‌گلمورتی مرکز دلگان سیستان و بلوچستان به صورت خودسرانه تعطیل کرده اند.

بامری یکی از شهروندان گلمورتی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: روز جمعه 10 خرداد ماه به هر کدام یک از نانوایی های سطح این شهر مراجعه می کردیم، تعطیل بود.

وی ادامه داد: روز جمعه تنها یک نانوایی در سطح شهر دلگان نان پخت می کرد که این امر موجب ایجاد صف طویل جلوی این خبازی شده بود.
 
این شهروند دلگانی عنوان کرد: همچنین روز پنجشنبه برخی از این نانوایی های سطح شهر گلمورتی هم تعطیل بوده اند و نان پخت نمی کردند.

بامری افزود: نان یکی از مایحتاج روزانه مردم بوده و تعطیلی نانوایی‌ها در شهر دلگان سیستان و بلوچستان باعث بی‌نظمی و برآورده نشدن نیازهای واقعی شهروندان است.
 
وی خاطرنشان کرد: مسئولان نسبت به رفع این معضلات و مشکلات در سطح شهر محروم دلگان سیستان و بلوچستان اقدام کنند.

خلیل نوذری رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: آن دسته از خبازیهای سطح شهر گلمورتی که پنجشنبه و جمعه هفته قبل (۹ و ۱۰ خرداد ۹۸)، خودسرانه مبادرت به تعطیلی و عدم پخت نان مورد نیاز همشهریان گرامی کرده اند حسب دستور فرماندار دلگان و رییس شورای آرد و نان و صنعت و معدن و تجارت این شهرستان قطعا هر کدام با کسری سهمیه آرد ۵ تن مواجه خواهند شد.
 
وی ادامه داد:همچنین برای نانوایی های مذکور پرونده تخلف با بالاترین جریمه تشکیل و ظرف ۲۴ ساعت اینده به تعزیرات حکومتی ارجاع خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 342
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما